Haberler

KOÜ'de Çocuk Parkı ProjesiKOÜ'de Çocuk Parkı Projesi

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, çocukların hastanede yaşadıkları stres ve kaygıyı en aza indirmek için çalışmalar yapmaya devam ediyor. Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği ile TÜGVA ortaklığında hayata geçirilen “Çocuk Parkı Projesi” çocukların yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası’nda, projesi TÜGVA gönüllüsü İsmail Erdemtürk tarafından hazırlanan Çocuk Parkı’nın açılış töreni dün (31.10.2018) gerçekleştirildi. Törene, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, parkın yapımında bağışta bulunan Paktaş Seyahat Ceo’su İsmail Parlak ve çok sayıda davetli katıldı.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, çocukların muayene öncesi ve sonrası duydukları psikolojik kaygı ve sıkıntıları en az seviyeye indirmeyi amaçlayan proje alanında incelemelerde bulunarak çocuklarla vakit geçirdi.

Tören sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü tarafından, TÜGVA temsilcilerine ve projeye bağışta bulunan Paktaş Seyahat Ceo’su İsmail Parlak’a teşekkür belgesi verildi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors